Nasza oferta

Budynki bazujące na konstrukcjach stalowych są w 98% bardziej odporne na działanie wody od tradycyjnie budowanych obiektów, dlatego coraz częściej na świecie stawia się budynki w tym systemie. Konstrukcja Stalowa budynku jest silna i niezawodna. Doskonała opcja jeśli szukasz szybkiego i pewnego rozwiązania dla Twojej firmy. Stawianie obiektu o konstrukcji stalowej to nawet 50% tańszy koszt budowy od tradycyjnej budowy cegła lub blokami betonowymi.


Jeżeli pragną Państwo wybudować hale w oparciu o konstrukcje stalowe nasza firma przeprowadzi Państwa inwestycje od samego początku, aż do końca. Zaczynając od projektu nadesłanego przez Państwa, lub zaprojektowanego przez naszych architektów. Według projektu dokonujemy pełnej specyfikacji obiektu wraz z wyceną. Hale zbudowane z konstrukcji stalowych zabezpieczamy środkami antykorozyjnymi poprzez piaskowanie i malowanie lub ocynkowanie. Stawiając hale stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo!
Solidne konstrukcje dobrze ocieplone, pozbawione mostków termicznych hale, pokryte są płytami warstwowymi o różnych kolorach dostępnych w palecie RAL. Płyty o różnych grubościach z wkładem z piany poliuretanowej lub wełny mineralnej.
Dysponujemy dużymi możliwościami produkcyjnymi, które pozwalają nam na podjęcie realizacji Państwa zamówień. W ciągu miesiąca firma może wyprodukować do 120 ton konstrukcji stalowych.


Poniżej prezentujemy przykładowe dane:
- powierzchnia hal produkcyjnych 1000m2
- powierzchnia terenu zakładu 3000m2
- posiadamy własną halę do piaskowania oraz malarnię
- posiadamy własną piaskarnię
- zatrudniamy 20 pracowników
- rozbudowany i zaawansowany technologicznie park maszynowy

Nasze uprawnienia potwierdza Instytut Spawalnictwa w Gliwicach w wybranym dla naszego przedsiębiorstwa Świadectwie Kwalifikacyjnym "I Grupa Zakładów Małych wg PN-M-69009" Dysponujemy również sygnowaną przez rzeczony wyżej Instytut własną kontrolą jakości.